skip to Main Content

Everyday+ půjčka recenze

Půjčka EveryDayPlus
Snadná půjčka od Everydayplus.

EverydayPlus půjčka do 12 000 Kč

Sjednání půjčky online
Poskytnutí závisí na vaší individuální bonitě
Lze využít jako půjčku před výplatou
Rychlé čerpání na běžný účet
Zažádat o půjčku

Částka
100 – 12 000 Kč

Doba splatnosti
1 až 60 dnů

První půjčka zdarma
Ne

Akce

Informace o EverydayPlus půjčce

Maximální výše půjčky 12 000 Kč
Splatnost půjčky až 60 dnů
Využití půjčky jako revolvingového úvěru
Čerpání půjčky po úhradě poplatku 1 Kč

Jestliže přemýšlíte nad sjednáním EverydayPlus půjčky, určitě neváhejte. Půjčka se poskytuje za individuálních podmínek a lze ji využít jako půjčku do výplaty, tak i na různé drobné investice. Navíc je bez skrytých poplatků.

Časté dotazy

1. Kolik je možné si vypůjčit si a na jak dlouho?

Maximální výše úvěrového rámce činí 12 000 Kč a tuto částku mohou čerpat i noví žadatelé. Po 60 dnech čerpání úvěru (ke konci následujícího měsíce) je vždy nutné uhradit alespoň minimální splátku – její výše bude uvedena v podkladu pro platbu.

2. Pro koho je půjčka určena?

O peníze zde mohou požádat všechny fyzické osoby, které jsou starší 18 let a mají české občanství. Je nutné pobírat pravidelný příjem a vlastnit běžný účet, jelikož na něj se částka vyplácí.

3. Pojí se s čerpáním půjčky poplatky?

Jakmile bude vaše žádost schválena, je nutné uhradit poplatek ve výši 1 Kč. Tímto poplatkem se ověří vlastnictví běžného účtu a půjčka může být poskytnuta. Za schválení žádosti nic neplatíte, poplatky se účtují až za provedená čerpání.

4. Jak lze požádat o půjčku?

Pokud chcete získat EverydayPlus půjčku, tak se vám nabízí dvě možnosti. O peníze můžete požádat online, což doporučujeme. Jestliže už máte úvěr schválený, tak čerpání lze provádět i prostřednictvím textové zprávy z mobilního telefonu.

5. Jak dlouho trvá výběr peněz?

Schválení půjčky je velmi rychlé. Čerpání závisí na rychlosti bankovního převodu v konkrétní bance – převod trvá maximálně 1 až 2 pracovní dny.

Recenze EverydayPlus půjčky

EverydayPlus půjčka je revoluční mikropůjčka, kterou nemusíte vyčerpat celou najednou, ale její čerpání si můžete rozložit do několika týdnů až měsíců. Navíc úvěrový limit se schvaluje pouze jednou, takže když budete půjčku průběžně splácet, můžete ji opakovaně čerpat. EverydayPlus půjčka má maximální úvěrový rámec 12 000 Kč a je tak vhodnou alternativou ke kreditní kartě nebo ke kontokorentnímu úvěru. Pokud se pro její čerpání rozhodnete, ideálně zašlete online žádost ze svého domova a počkejte na její schválení.

Tato půjčka se poskytuje za velmi flexibilních podmínek. Požádat o ni totiž mohou všechny fyzické osoby, které jsou ve věku alespoň 18 let a pobírají pravidelný příjem. Bez příjmu byste totiž nebyli schopni svůj závazek splácet. Minimální částka pro výběr je zde 100 Kč, čerpat však můžete libovolnou částku až do 12 000 Kč. Půjčka dále nevyžaduje žádného ručitele nebo spoludlužníka, její čerpání závisí pouze na vaší individuální bonitě. Smlouvu o půjčce podepisujete až tehdy, když vyčerpáte částku 4 999 Kč.

Tabulka splátek

Výše půjčkySplatnostRPSNVrátíteŽádost
1 400 Kč40 dní247,58 %1 680 KčMám zájem
5 150 Kč40 dní247,58 %6 180 KčMám zájem
7 450 Kč40 dní247,58 %8 940 KčMám zájem
10 500 Kč40 dní247,58 %12 600 KčMám zájem
12 000 Kč40 dní247,58 %14 400 KčMám zájem

O společnosti

Sídlo firmy

  • Everyday Finance s.r.o.
  • Na Pankráci 1724/129
  • 140 00 Praha 4

Naše hodnocení

Hodnocení 5 bodů

EverydayPlus půjčka je zajímavou alternativou ke kontokorentnímu úvěru či ke kreditní kartě. Jelikož se jedná o revolvingový úvěr, který se flexibilně postará o úhradu vašich každodenních výdajů. Uzavření smlouvy máte zdarma a platíte pouze za vypůjčené prostředky.

Zažádat o půjčku

Požadavky na žadatele

  • Půjčka určena pro osoby nad 18 let
  • Nutné se prokázat platným občanským průkaze
  • Vyžaduje se pobírání pravidelného příjmu
  • Nutné vlastnit běžný účet, na který se peníze poskytnou
  • Požaduje se též mobilní telefon a e-mail
Zaplo půjčka
Půjčka7.cz
ViaSMS půjčka
COOL CREDIT půjčka
Blesková Plus Půjčka
Logo Kamali
CreditOn půjčka
Creditportal půjčka
FerratumBank půjčka
Kredito24 půjčka
Malá HyperPůjčka
Půjčka EveryDayPlus
Back To Top